Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju "Młody Mołodycz"

 

Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju „Młody Mołodycz” działa na rzecz szeroko pojętej aktywizacji, rozwoju i wzmacniania społeczności lokalnych, w tym wyrównywania szans edukacyjnych, zwiększenia obecności ludzi młodych w życiu publicznym, wspierania współpracy międzypokoleniowej oraz zachowania lokalnych tradycji i kultury.

W swoich działaniach Stowarzyszenie łączy potencjał wielu partnerów lokalnych, w śród których są samorządy lokalne, kościoły, organizacje pozarządowe, firmy i instytucje, media oraz mieszkańcy regionu, w sposób umożliwiający wspólny rozwój i wzmacnianie każdego z nich, poprzez podejmowanie różnorodnych działań we wspólnych obszarach tematycznych.

Stowarzyszenie ma siedzibę w Mołodyczu (powiat jarosławski), ale swoimi dotychczasowymi działaniami obejmowała także powiat lubaczowski. Projekt „Wirtualna Izba Pamięci” ma przyczynić się do ocalenia od zniszczenia zagrożonych zbiorów prywatnych, środowiskowych oraz tych o nieznanym pochodzeniu, przy minimalnym zaangażowaniu darczyńców. Wśród archiwaliów możemy znaleźć wiele pochodzących z gmin: Stary Dzików i Oleszyce.

Więcej o Stowarzyszeniu na stronie www.molodycz.pl

Kontakt

Piotr Hulak

mail: 1procent@elubaczow.com

tel: 883 051 883

gg: 475959

Super sprawa! Daję lajka!